Křeček z chovné stanice

17. února 2018 v 21:29 | Lulu
Proč křeček z chovné stanice???

Miminek ze zverimexu je všude plno a můžete si je koupit za zlomek ceny mláďátka z chovatelské stanice, tak proč si křečka pořídit právě odsud?


Nejdůležitější je to, že v chovatelské stanici vždy naleznete jistotu nepříbuzných zvířat. Vrhy jsou zaměřovány zejména na zdraví, povahu a typově pěkné jedince. Rodiče vrhů v chovatelských stanicích bývají dostatečně psychicky i fyzicky dospělí a mají od svých chovatelů hromadu lásky, péče a kvalitní stravy.


Ke každému křečátku z oficiální Chs dostanete průkaz původu, kde si můžete zkontrolovat nepříbuznost vrhu, barvu a znaky Vašeho miláčka. Lze zde najít i barvy předků a můžete se podívat, jestli Váš křeččí kamarád má importované předky z jiných zemí.


Samozřejmostí je kontakt na chovatele. Zodpovědný chovatel Vám bude vždy nápomocen při jakémkoliv problému či dotazu ohledně Vašeho křečka.


Při koupi mláděte z chovatelské stanice víte, že jste nepodpořili podvyživená, příliš mladá, vyčerpaná a často nemocná zvířata ze zverimexu, která jsou pro prodejce pouze předmětem zisku a proto poptávka tvoří nabídku a záchranou jednoho křečka podpoříte "velkovýrobu" dalších. Nikoho nezajímá, zda jsou zvířata vhodně ubytovaná, krmená, mají dostatek podnětů. Prosím, nepodporujte zverimexy a množitele.


Chs Vám sice nemůže zaručit dlouhověké a zdravé zvíře, záleží na spoustě faktorů a hlavně na Vaší budoucí péči, ale máte jistotu, že k Vám příjde socializované, zdravé miminko, bez parazitů, v adekvátním věku, zvyklé na pestrou stravu, tudíž připravené na start do nového života.

Oproti miminkům ze zverimexu jsou miminka z Chs zvyklá již odmalička na kontakt s člověkem, mazlení, spoustu nových podnětů a hraček, a také různé druhy potravy, takže jsou lépe připravená na kontakt s Vámi.

V Chs bývají miminka odmalička krmena pestrou a výživnou stravou


Každé naše miminko dostane na cestu balíček zrní, na které je zvyklé.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.